Black Friday zawitał i do naszego sklepu i jak zwykle, jest to najlepsza okazja aby zaopatrzyć się w sprzęt do jazdy na rolkach! W tym roku dajemy rabat 25% z kodem rabatowym BLACK – na cały asortyment. Tak, dobrze widzicie:
Możecie zaoszczędzić ¼ ceny na dowolnym produkcie, nawet takim, który już jest z innym upustem!!!
Naturalnie, zapraszamy do sklepu. Poniżej wybraliśmy dla Was subiektywną listę produktów, które są warte zainteresowania – nie są to naturalne wszystkie dostępne opcje. Rolki, wrotki, szyny oraz różne inne części, na które warto zwrócić uwagę podczas robienia zakupów. Kolejność zupełnie przypadkowa. Nie gwarantujemy dostępności wszystkich rozmiarów – sytuacja jest dynamiczna i towar dosłownie „leci” z półek!
Black Friday 2021 w Bladeville
Rolki dla dzieci:
Rollerblade Microblade – jeden z najbardziej udanych i najlepiej wyglądających modeli rolek regulowanych typu softboot dla dzieci! Microblade cechują się świetną stylistyką i wysokim poziomem komfortu. Szyna umożliwia ustawienie zestawu 3 lub 4 kół, w zależności od potrzeb i preferencji dziecka.
Powerslide Khaan Junior Pro – jeżeli chcecie sprawić dziecku rolki z możliwością założenia zestawu 3 lub 4 kółkowego jak w Microblade, ale wolicie twardy but, Khaan Junior Pro to doskonały wybór. To rolki, które śmiało można nazwać juniorskim modelem freeskate.
Powerslide 3X Kids Adjustable – najprawdopodobniej najatrakcyjniejsze rolki speedowe dla dzieci na rynku. Dzięki temu, że posiadają regulację rozmiaru, wystarczą na więcej niż jeden sezon ścigania się. Solidna konstrukcja, dobrej klasy podzespoły i szyna hybrydowa na koła 4x90mm lub 3x100mm to mocne punkty tych rolek.
Razors Genesys Junior – lata mijają, a Genesys Junior to nadal jedna z najlepszych opcji do jazdy agresywnej dla dzieci. Regulowana skorupa sprawdza się doskonale, a rolki są równie solidne i niezawodne, co ich „dorosły” pierwowzór.
Rolki rekreacyjne i fitness:
Playlife Lancer 84 – jedna z najtańszych opcji do jazdy rekreacyjnej na rynku, którą jeszcze można nazwać pełnoprawnymi rolkami, a nie zabawkami na dwa weekendy. Już wcześniej były przecenione do 350zł, a z kodem BLACK zapłacicie za nie mniej niż 270zł. Chcecie kupić pierwsze rolki dla siebie, lub wciągnąć kogoś w ten sport bez wydawania dużych pieniędzy? To bierzcie, póki są!
Rollerblade Spark 80 – rolki z pogranicza fitness i rekreacji. Świetnie zaprojektowany stylistycznie, wygodny but, jakość marki Rollerblade, stabilna aluminiowa szyna – czego chcieć więcej? Jeżeli szukacie rolek do jazdy rekreacyjnej z wysokiej półki – Spark spełnią Wasze oczekiwania w 100%!
Powerslide Pheme Ocean 100 oraz Powerslide Pheme Dark Night 100 – to rolki przy projektowaniu których postawiono na styl. Ta propozycja dla Pań prezentuje się świetnie i posiada doskonałe parametry techniczne. Co więcej, rolki te zbudowane są w oparciu o technologie stosowane w rolkach freeskate, co oznacza że doskonale trzymają stopę i dają solidne wsparcie dla stawu skokowego.
Roces 1992 – co tu dużo mówić – Włosi pozazdrościli Impala Skate sukcesu i wypuścili własną wersję rolki „z epoki”. Roces 1992 to w istocie nieco zmodernizowana wersja Roces Street – modelu, który pierwszy raz na rynku pojawił się 25 lat temu (nie w roku 1992, to z kolei jest rok w którym Roces wystartowali z własną marką rolek). Więcej o tych rolkach możecie przeczytać tu.
Rolki do jazdy szybkiej:
Powerslide Final 125 oraz Final 110 – rolki stworzone z myślą o rolkarzach po raz pierwszy przesiadających się na niski but, którzy nie chcą wydawać wiele na topowe modele. Pomimo że nie są wykonane z carbonu, a ich skorupa jest zrobiona z plastiku wzmocnionego włóknem szklanym, są lekkie. Jak na „budżetowy” model do speedu mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Powerslide Arise – trzy modele na dużych kółkach, stworzone dla osób, które poszukują najwyższej jakości carbonowych butów z wysoką cholewką. Powerslide upakowali te rolki najlepszymi technologiami, a jazda w nich to czysta frajda – ciężko Wam będzie znaleźć coś lepszego do pokonywania długich dystansów. Co ciekawe, wersja SL nada się także do jazdy ...speed slalom. Więcej o rolkach Arise tutaj.
Rolki freeskate:
Powerslide Next 80 - Black Core – czy komuś trzeba przedstawiać Nexty? Te rolki freeskate od Powerslide stały się hitem od razu po premierze. W naszym sklepie już były przecenione o 130zł, co oznacza, że z kodem BLACK mogą być Wasze za mniej niż 700zł. Tak, jedne z najlepszych rolek freeskate na rynku w cenie średniej klasy fitnessowych rolek. Brać, póki są.
Rollerblade Twister Edge – obiekt westchnień wielu osób, ze względu na niebagatelną stylistykę. To normalnie jedne z droższych rolek ze skorupą, jednak teraz możecie je kupić za mniej niż 900zł. Mamy różne wersje tej rolki, nie gwarantujemy, że wszystkie rozmiary są dostępne, ale polecamy sprawdzić wszystkie warianty, możecie znaleźć odpowiednie dla siebie.
FR Skates FR2 80 – jedne z najbardziej niedocenionych rolek freeskate na rynku. FR2 są wyraźnym skokiem jakościowym w porównaniu do FR3 i choć ustępują pod niektórymi względami FR1, to mają nad nimi jedną, ogromną przewagę – szynę z regulacją położenia skrajnych kół. Jest ona wyższej klasy niż ta znana z FRX oraz FR3! To rolki, które oferują coś innego niż ich siostrzane modele i aż nas dziwi, że większośc klientów albo bierze FR3, albo od razu idzie w FR1, bez rozważenia opcji pośredniej, która naprawdę nie musi mieć kompleksów względem konkurencji.
Rolki aggressive:
Razors Shift – w zalewie nowości rolkowych Shift wiele osób zapomniało o Shift. To świetne rolki do jazdy agresywnej, wyposażone w system szybkiej wymiany soulplate wraz z szyną. Shift łączą w sobie najlepsze cechy modeli Cult oraz SL i zdaniem piszącego te słowa, są jednymi z niewielu hardbootów do jazdy agresywnej, do którego warto dokręcić szynę freeskate.
USD Aeon 60 Basic – co tu dużo mówić, podstawowa wersja jednej z najlepszych rolek ostatnich lat. Świetna opcja nie tylko dla osób początkujących, ale i bardziej zaawansowanych. Dzięki koncepcji unibody rolki są wyjątkowo responsywne i lekkie. Śmiało można powiedzieć, że jeżeli Aeon nie przekonają Was do jazdy agresywnej, to żadne rolki tego nie zrobią.
Roces M12 UFS – podstawowa wersja M12 UFS. Nie jest to zmodernizowana wersja „Lo”, jednak jeżeli chcecie zacząć jazdę aggressive – za nieco ponad 500zł (już z uwzględnieniem rabatu) dostajecie kompletne, gotowe do jazdy rolki. Szyna jest być może ciut niedzisiejsza, ale na początek wystarczy, a but jest do dziś jednym z najchętniej wybieranych na rynku. Dobre rolki w atrakcyjnej cenie.
Wrotki
Wrotki Impala – modele ociekające stylem. Nie zdobędą najwyższych not za zaawansowanie technologiczne, ale nie muszą. Jakość stoi na bardzo dobrym poziomie, cena nie jest wygórowana jak na to, co dostajemy, a po rabacie jest jeszcze lepiej. Jeżeli chcecie komuś podarować (nawet sobie) wrotki pod choinkę – mocno polecamy. Więcej o wrotkach Impala (a przy okazji rolkach tej firmy) przeczytacie tutaj.
Wrotki Chaya Karma PRO – najwyższej klasy wrotki przeznaczone do jazdy w bowlu i na skateparku. Super wytrzymały i doskonale wspierający kostkę but, asymetryczny grindblock oraz wysokiej klasy trucki i koła – oto co dostajemy w pakiecie.
Wrotki Chaya Bliss Kids – jedne z niewielu regulowanych wrotek z pełnym, klasycznym butem na rynku. Regulacja odbywa się dzięki przesuwanemu tzw. toe cap ukrytemu pod obszyciem buta. Wrotki te mają trzy warianty wielkości, a każdy z nich jest regulowany w zakresie czterech rozmiarów. Dzięki temu jest to zakup na więcej, niż jeden sezon!
Szyny do rolek
Kizer Flux 4x90 – macie rolki z mocowaniem szyny Trinity i chcecie spróbować jazdy na zestawie 4x90 z rockeringiem? Flux to najbardziej przystępny cenowo sposób, aby to zrobić. Możecie spróbować swoich sił w wizard/flowskatingu, a jako bonus macie możliwość jazdy na zestawie 3x100. Chcecie dowiedzieć się więcej na tema tych szyn? Czytajcie tutaj.
Szyny Sola Equipment UFS – opcje zarówno do jazdy agresywnej, jak i freeskatingu pod montaż UFS. Piszący te słowa jest dosłownie zakochany w ich designie. Żadne inne na rynku nie wyglądają tak dobrze, a jeździ się na nich też niczego sobie. Więcej o nich przeczytacie tutaj.
Powerslide Ego SL 275mm 4x90- premiera tych szyna na mocowanie Trinity obeszła się bez echa, zupełnie niezasłużenie. Jeżeli szukacie opcji na koła 4x90 (i nie przeszkadza Wam, że ustawienie kół to flat) ale chcecie pójść o klasę wyżej, niż standardowe Elite casted, te szyny są właśnie dla Was. Frezowane z aluminium wysokiej klasy, super sztywne, wytrzymałe, lekkie. Dobre dla tych, którzy cenią sobei stabilność i szybką jazdę urban.
IQON Decode – najbardziej uniwersalne szyny na rynku. Każda z nich zapewnia możliwość kilku ustawień kół. Na chwilę pisania tekstu są dostępne jeszcze warianty Deecode Pro 90 na montaże 165 mm oraz Trinity, ale coś nam mówi, że szybko znikną, więc warto się spieszyć! Więcej o tych szynach przeczytacie tutaj.
FR Skates R2-R 231mm – super opcja dla fanów i fanek slalomu noszącymi rozmiar rolek mniejszy niż EU42. Te szyny są wytrzymałe, przystępne cenowo (z rabatem jeszcze bardziej) i umożliwiają jazdę zarówno w zestawie flat 4x76 jak i z „bananem” przy tej samej średnicy kół. Jeżeli macie rolki freeskate z montażem 165 mm, które w oryginale miały zamocowany zestaw z szyną 243 mm i kołami 80 mm ale chcecie je zmodyfikować bardziej pod slalom – te naprawdę dobrej klasy szyny mogą być wasze za niecałe 350zł.
Kompletne Roces Team w trzech wersjach: Breeze, Buio, Yuto – znaleźć solidną szynę do jazdy agresywnej w zestawie z kołami i antirockers w cenie do 300zł to nie lada wyczyn. A teraz odejmijcie rabat 25% i wyjdzie Wam niecałe 225zł. To jak za półdarmo. Szyny Roces Team są identyczne z tymi, które kiedyś wychodziły pod marką Valo. To naprawdę udany projekt szyny stockowej, sprawdzają się zarówno w ustawieniu antirocker jak i flat. Wytrzymałe, starczą na długo – czego chcieć więcej? Jeżeli jesteście rolkarzami aggressive ze szczuplejszym budżetem, to doskonała opcja, ale szczerze – nikt nie powinien narzekać, to naprawdę kawał dobrej szyny. Sprawdzą się zarówno na streecie, jak i na skateparku.
Kizer Soulframe 60 – produkt jedyny w swoim rodzaju. To w zasadzie szyny Kizer Element II 60 wykonane jako jedna część wraz z aluminiowymi soulplate. Gratka dla miłośników jazdy na skateparku i w bowlu, a także dla wielbicieli rolek Salomon. Tak, dobrze przeczytaliście – producent wyposażył je w otwory na śruby, które umożliwiają ich zamocowanie zamiast oryginalnych soulplate na legendarnych już modelach ST oraz STi.
Powerslide XXX 13,2'' (4x110) Trinity – czy słynnego „tripla” trzeba przedstawiać osobom pasjonującym się jazdą szybką? Tutaj wersja Trinity szyny 4x110 wyjdzie Was ok. 200 zł taniej. Jeżeli ścigacie się na czterech sto-dziesiątkach, nic lepszego nie znajdziecie.
Różności
Liner Roces RL1 – to próba wejścia włoskiej firmy na rynek butów wewnętrznych z górnej półki. Nie jest to dokładnie ta sama klasa, co okryty sławą liner Intuition, ale śmiało możemy powiedzieć, że ta pierwsza próba wypadła bardzo dobrze. Jeżeli poszukujecie sztywnego, smukłego linera dającego maksimum kontroli nad rolkami – RL1 to solidny wybór.
Bluzy Hedonskate – nasze bluzy cieszą się uznaniem nie tylko światka aggressive, do którego skierowana jest oferta Hedonskate. Są to naprawdę dobre ciuchy, szyte z grubej, wysokogatunkowej bawełny i to w dodatku w Polsce. Żaden tam sweatshop w biednych rejonach Azji, to etyczna produkcja. Dlatego chodzimy w nich nie tylko my sami, ale i nasze rodziny oraz znajomi!
Plecaki FR Backpack Medium – jeżeli szukacie dobrego plecaka do przemieszczania się na rolkach w mieście, oczywiście z uchwytem do ich podwieszenia, ten spełni wasze oczekiwania w 100%. 14 litrów pojemności wystarczy, żeby spakować sprzęt, trochę jedzenia, wodę …pozostaje tylko śmigać na miejscówkę i robić triki.
Kaski ALK13 Helium – jedne z najlepszych kasków typu „orzeszek” do jazdy na rolkach, hulajnogach, deskorolkach, BMXach i co tam jeszcze można spotkać na skateparku. Super lekkie, wygodne i w dodatku produkowane przez firmę prowadzoną przez weteranów francuskiej sceny rolkowej – jednym słowem, oczywisty wybór. Więcej o kaskach ALK13 przeczytacie tutaj.