PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0

O nas

Jesteśmy grupą młodych, zapalonych ludzi którzy swój wolny czas spędzają na rolkach. Od wielu lat oddani swojej pasji, podejmujemy liczne działania mające na celu popularyzację jazdy na rolkach w naszym kraju.

Jako że zawodowo zajmujemy się sprzedażą internetową, zauważyliśmy potrzebę powstania w pełni profesjonalnego i wyspecjalizowanego sklepu dla osób uprawiających inline skating. W ten sposób, na początku sezonu 2007 powstał sklep Bladeville dostępny pod adresem www.bladeville.pl lub www.dobrerolki.pl.

Mówimy o sobie specjalistyczny sklep dlatego, że nasza oferta jest ściśle wyselekcjonowana. Sprzedajemy tylko to, co uważamy za warte sprzedaży, a tanie podróbki rolek zostawiamy hipermarketom. Na opisy, opinie, regułki i instrukcje producentów patrzymy z przymrużeniem oka, tworząc własne opracowania bazujące na tym, czego sami doświadczamy i dowiadujemy się o sprzęcie od profesjonalnych skaterów, naszych klientów i fanatyków danych dziedzin skatingu.

Poza podstawowym asortymentem, którym są oczywiście rolki, kółka, łożyska, ochraniacze itp. oferujemy duży wybór części i akcesoriów rolkowych. Klamry, śruby, tulejki i inne drobne elementy mogą szybko reaktywować Twój sprzęt co przekłada się na znaczne oszczędności.

W naszych dążeniach do tego, aby stać się sklepem nr 1 w Polsce, staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów i ciągle pracujemy nad tym aby nasza oferta i obsługa była jak najlepsza. Twoje zadowolenie z zakupu i jazdy jest dla nas najważniejsze, dlatego też wolimy nie sprzedać towaru wcale niż sprzedać coś, co nie spełni Twoich oczekiwań.

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie czegoś co Cie interesuje, nie obawiaj się skorzystać z formularza kontaktowego i napisać nam o tym. W miarę możliwości staramy się realizować indywidualne zamówienia naszych klientów.

Jeśli nigdy nie jeździłeś na rolkach, a chciałbyś zacząć przygodę z tym sportem – skorzystaj z naszego działu Kontakt, a na pewno pomożemy ci w doborze odpowiedniego sprzętu, który nie tylko pozwoli Ci na bezpieczną i komfortową naukę jazdy, ale również pozwoli w przyszłości rozwijać swoje rolkowe umiejętności. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Ci na Twojej rolkowej ścieżce.

Sklep internetowy Bladeville dostępny pod adresem www.bladeville.pl, prowadzony jest przez firmę SPOKO BRAND Mirosław Ragan wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Katowicach pod numerem 84988.

SPOKO BRAND
Mirosław Ragan
ul. Pukowca 15
40-847 Katowice

  • NIP: 517-012-98-18
  • Regon: 180177693
  • Rachunek Bankowy: Alior Bank Spółka Akcyjna 19 2490 0005 0000 4500 4316 8625

(właściwy numer konta do wpłat za zamówiony towar znajduję się w dziale płatności)