Ważna informacja odnośnie realizacji zamówień Czytaj więcej
PLN
Sklepy stacjonarne +48 (32) 247 81 16

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0

Drodzy klienci pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane w terminach podanych na stronie, jednakże ze względu na ogromne zainteresowanie naszym sportem jakim są rolki, a co za tym idzie, ogromną ilością zamówień, czas realizacji niestety może wydłużyć się o 2-3 dni robocze od standardowej realizacji.

W pełni rozumiemy Państwa zniecierpliwienie w oczekiwaniu na zamówiony towar, dlatego gwarantujemy Państwu, że nasz team od realizacji zamówień robi wszystko co w ich mocy, aby paczki z zamówionym towarem wychodziły do Państwa najszybciej jak to tylko możliwe. Dlatego też zwracamy się do Was, naszych klientów, z ogromną prośbą o cierpliwość i zrozumienie w obecnej sytuacji.

Na wszystkie telefony oraz e-maile staramy się reagować na bieżąco, jednak zdarzają się dni, w których jest ich tak dużo żę mogą wystąpić kilkudniowe opóźnienia, za które bardzo przepraszamy. Na wiadomości na facebook oraz instagram obecnie nie odpowiadamy - prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Widzimy się na rolkach.

Team Bladeville