Remz - One Piece Soulframe - Czerwony

Rolki Remz to jedyne rolki na rynku zaprojektowane zgodnie z koncepcją: Freedom-Of-Feet.

Remz dzięki swojej unikalnej konstrukcji zyskało wielu zwolenników. Wiele osób również twierdzi, że na rolkach Remz trzeba umieć jeździć i nie każdemu będą one odpowiadać.

Jednak nie tylko konstrukcja buta jest jedna z tych cech, które decydują o jej ewentualnym kupnie bądź też nie. Dla wielu osób souplate a co za tym idzie kształt i wielkość półki jest zdecydowanie za mała, a jego przednia cześć zbyt szybko się zużywa.

Remz 0702 to pierwszy model, w którym zastosowano nowe, jednoczęściowe souplate\'y. Remz One Piece Soulframe dzięki swojej uniwersalnej budowie pasuje do wszystkich modeli rolek Remz. Dzięki połączeniu przedniej i tylnej części soulplate\'a szerokość półki, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej, znacznie się powiększyła podobnie jak i jej wytrzymałość. Nowy souplate wyeliminował problem zbyt małej półki i pozwolił wielu osobom odkryć na nowo, jedyną w swoim rodzaju koncepcje Freedom-Of-Feet oraz przekonać się do oryginalnej budowy rolek Remz.

Tabela rozmiarów

Size1234
Shell sizeEU-39 / EU-40EU-41 / EU-42EU-43/ EU-45EU-46 / EU-47

Remz

http://www.remz.com

Remz jest wiodącą marką w branży rolkowej od końca lat 90. Jej założycielem i właścicielem jest legenda - Kato Mateu.

Od 1998 roku Remz zajmuje się projektowaniem i sprzedażą wysokiej klasy rolek agresywnych. Najbardziej uznane innowacji Remz to unikalne połączenie plastikowego shella i elastycznego linera (freedom-of-feet concept). 

Obecnie głównym reprezentantem marki jest PRO rider Hedonskate - Nils Jansons. 

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Rozmiar Warszawa,
ul. Ptasia 2
Katowice,
ul. Ceglana 67c
Gdańsk,
ul. Zbyszka z Bogdańca 1B/2
Rozmiar 1niedostępnyostatnie sztukiniedostępny