USD - Carbon III Team XV

Odświerzona, czarna-biała wersja popularnego modelu USD Carbon III. 

Rolki USD Carbon przełamały dotychczasowy kanon produkcji rolek tylko i wyłącznie z tworzyw sztucznych. Bezsprzecznie wprowadziły innowację do rolkowego industry a slogan „Lżejsze – Szybsze – Dopasowane” idealnie podsumowuję specyfikę tej rolki, która zdobywa sobie setki zwolenników na całym świecie.

Carbony to rolki marzeń dla wielu skaterów – pierwsza edycja tych rolek nie uniknęła jednak pewnych niedociągnięć, które dzięki uwagom użytkowników zostały wyeliminowane w obecnym modelu. I tak do znaczących ulepszeń możemy zaliczyć:

  • zwiększona giętkość
  • zwiększona wytrzymałość i wygoda
  • nowa konstrukcja cholewki
  • większa możliwość ruchu w kierunku przód-tył
  • wzmocniona konstrukcja
  • niższa cena
  • potrójne szwy

Carbon III to przykład idealnej hybrydy, która łączy w sobie wytrzymałość i niespotykaną możliwość kontroli. Całkowicie nowy cuff o specjalnie zaprojektowanym kształcie, wyposażonym w V-cut odciąży górną część Carbonowego shella, zapewniając dłuższą żywotność samej rolki oraz świetny support kostki. 

 

Tabela rozmiarów

Rozmiar [EU]38394041424344454647
Wkładka [cm]2424,525262727,5282929,530

Usd

http://www.usd-skate.com

Firma USD założona w 1998 to czołowy producent rolek agresywnych. Pierwsza marka, której oferta jest całkowicie dedykowana jeździe agresywnej. USD jest prekursorem nowych
rozwiązań - od lat dostarcza nam szeroką gamę produktów, które rewolucjonizują rynek. Najnowszy flagowy produkt USD - rolki AEON to odpowiedź marki na stale zmieniające się
potrzeby rolkarzy agresywnych.

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Rozmiar Warszawa,
ul. Ptasia 2
Katowice,
ul. Ceglana 67c
Gdańsk,
ul. Zbyszka z Bogdańca 1B/2
US-9/UK-8/EU-42 niedostępnyostatnie sztukiniedostępny