Doop - Freestyle IV

Doop Freestyle IV to innowacyjne rolki przeznaczone do jazdy miejskiej oraz freeskate umożliwiające używanie swojego własnego obuwia.

Dzięki swojej unikalnej i opatentowanej konstrukcji, rolki Doop można dostosować do rozmiaru buta. Używanie rolek Doop w mieście jest łatwe i wygodne – zapomnij o dodatkowej parze butów w plecaku – w razie potrzeby rolki Doop możemy błyskawicznie ściągnąć lub nałożyć.

Model Freestyle VI został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających rolkarzach - wyposażony w sprawdzoną i sztywną szynę Beta freestyle (mocowanie 165 mm), która będzie sprawdzać się podczas jazdy między kubeczkami i spokojnie „wytrzyma” wszelkie freeridowe triki.

W komplecie z dobrej jakości kółkami Doop FSK o rozmiarze 80mm i twardości 85a. Model Doop Freestyle IV nie posiada hamulca w komplecie.

Tabela rozmiarów

Rozmiar [EU]36-42,543-49
Rozmiar [US]3-8,59-14
Rozmiar [UK]2-7,58-13
Długość [mm]230-275278-315

DOOP

Rolki Doop są projektowane i produkowane przez firmę Powerslide GMBH. Każda rolka projektowana z dużym naciskiem na komfort oraz unikalny wygląd.

Dzięki swojemu unikalnemu design'owi, rolki DOOP są kompatybilne z twoim obuwiem, dzięki czemu podczas jazdy odczuwasz dokładnie taki sam komfort jak podczas chodzenia w swoich ulubionych butach. Rolki DOOP zostały przetestowane przez profesjonalnych rolkarzy i gwarantują utrzymanie doskonałej formy oraz maksimum komfortu podczas podróżowania przez miasto.

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Rozmiar Warszawa,
ul. Ptasia 2
Katowice,
ul. Ceglana 67c
Gdańsk,
ul. Zbyszka z Bogdańca 1B/2
L (EU 43 1/3 - 48) / (US 9.5 - 13) / (UK 9 - 12.5)niedostępnyostatnie sztukiniedostępny