Wicked - Abec 7 Freespin 608 (8 szt.) - Lucy Pack

Łożyska Wicked - Abec 7 to idealne połączenie jakości z przystępną ceną. Świetnie spisujące się w rolkach, wrotkach, deskorolkach oraz hulajnogach.

7 kulek ze stali chromowanej zamknięte w nylonowym koszu i przykryte gumową osłoną znacznie zwiększają żywotność łożyska. Technologia Freespin zmniejsza tarcie wewnątrz łożyska znacznie zwiększając jego szybkość. Jednostronnie otwarta konstrukcja łożyska ułatwia czyszczenie. Dostępne w zestawach po 8, 12, 16 i 50 sztuk.

Zestawy 12 i 16 łożysk sprzedawane są w wielofunkcyjnym i bardzo wytrzymałym opakowaniu. Na opakowaniu znajduję się miarka do sprawdzania średnicy kółek, a w środku znaleźć można zestaw narzędzi do rolek, wrotek oraz śrubokręty.

 

Wicked

Wicked producent najwyższej jakości łożysk do rolek, wrotek, deskorolek oraz hulajnóg. Od standardowych łożysk Abec po specjalistyczne modele do jazdy szybkiej. Wszystkie produkty firmy Wicked są projektowane i testowane przez najlepszych rolkarzy na świecie z różnych dyscyplin in-line skatingu. Oprócz szerokiej gammy produktów, produkty firmy Wicked wyróżniają unikalne i wielofunkcyjne opakowania, które znajdą zastosowanie w wielu nagłych sytuacjach.

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Rozmiar Warszawa,
ul. Ptasia 2
Katowice,
ul. Ceglana 67c
Gdańsk,
ul. Zbyszka z Bogdańca 1B/2
niedostępnyniedostępnyniedostępny