Go Project - Go Joe V.3 65mm - Białe

Joe Atkinson zajął pierwsze miejsce w prawie każdym większym międzynarodowym evencie w ciągu ostatnich trzech lat. Jego broń: Koło 65 mm Go Project. Pierwszy Pro model Joe`go w tym "średnim rozmiarze", obecnie w trzeciej wersji (V.3).

Koło V.3 ma kilka znaczących ulepszeń: udało nam się w pełni wyodrębnić kolor pigmentacji z rdzenia tym razem pozostawiając nas z silniejszym materiałem samego core`a. Zmieniliśmy również sposób, w jaki Core jest połączony z uretanem, dzięki czemu koło jest teraz bardziej odporne na rozwarstwianie.

Nie podajemy wartości "A", ponieważ nie ma ona prawdziwej dokładności; model v.3 to twarde, szybkie kółko.

Koła Go Project są dostarczane z tulejami Go Project - dla najbardziej efektywnej jazdy, długość tulejki i odstęp między łożyskami muszą być jednakowe.

Ze względu na swój rozmiar koła Joe najlepiej używać z szynami na "duże" kółka (Ground Control MEGA, BIG, kizer Level II, III, Symetrics). Aby użyć ich w standardowych szynach, należy nieco zmodyfikować soulplate swojej rolki, aby je dopasować.

 

Go Project

http://goblading.com/

Go Project to projekt z UK - pierwszymi produktami sa specjalistyczne łożyska do jazdy agresywnej. W odróżnieniu do innych amrek Go project nie posiada stałego team`u - każda linia produktów jest reprezentowana przez innych riderów

Pierwsze sygnowane produkty należą do  Richie Eisler, Gav Drumm oraz ridera Hedonskate - Dominica Bruce. 

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Rozmiar Warszawa,
ul. Ptasia 2
Katowice,
ul. Ceglana 67c
Gdańsk,
ul. Zbyszka z Bogdańca 1B/2
niedostępnykilka sztukniedostępny