1. Aby wziąć udział w konkursie Show Your Setup należy wysłać zdjęcie swoich rolek (oryginalnego zestawu) na adres setup@bladeville.com do 23.06.2013.

  2. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną dodane w dniu 24.06.2013 do jednego albumu na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/bladeville i poddane głosowaniu użytkowników Facebook'a. Autor zdjęcie, które otrzyma najwięcej „lajków” wygra ochraniacze na kolana Ennui – ST Kneepad. Głosowanie będzie trwało do dnia 30.06.2013.

  3. Osoba, która wyśle zdjęcie na adres setup@bladeville.com automatycznie oświadcza, że jest autorem zdjęcia i zezwala na jego publikację na https://www.facebook.com/bladeville, a sfotografowane rolki są jej własnością.

  4. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie do konkursu – w przypadku wysłania większej ilości zgłoszeń – żadne ze zdjęcie nie zostanie opublikowane.

  5. Na zdjęciu powinna znajdować się tylko jedna para rolek (lub jedna rolka) na w miarę możliwości jednolitym tle. Zdjęcia z osobami w tle będą automatycznie odrzucane.