1. Aby wziąć udział w konkursie Show Us Your Used Skates należy wysłać zdjęcie swoich używanych rolek na adres setup@bladeville.com do 6.09.2013.
  2. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną dodane w dniu 7.09.2013 do jednego albumu na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/bladeville i poddane głosowaniu użytkowników Facebook'a. Autor zdjęcie, które otrzyma najwięcej „lajków” wygra zestaw łożysk Powerslide – ILQ 9 PRO. Głosowanie będzie trwało do dnia 15.09.2013.
  3. Osoba, która wyśle zdjęcie na adressetup@bladeville.com automatycznie oświadcza, że jest autorem zdjęcia i zezwala na jego publikację na https://www.facebook.com/bladeville, a sfotografowane rolki są jej własnością.
  4. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie do konkursu – w przypadku wysłania większej ilości zgłoszeń – żadne ze zdjęcie nie zostanie opublikowane.
  5. Na zdjęciu powinna znajdować się tylko jedna para rolek (lub jedna rolka) na w miarę możliwości jednolitym tle. Zdjęcia z osobami w tle będą automatycznie odrzucane.