Ochraniacze ENNUI to wysokiej jakości produkty produkowane przez firmę Powerslide przeznaczone dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty ekstremalne.

Zaprojektowane i testowane przez sportowców z całego świata, ochraniacze ENNUI produkowane są z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane w nich rozwiązania gwarantują pełne bezpieczeństwo połączone z bardzo dużym komfortem użytkowania.

Oferta ENNUI to przede wszystkim:

  • Ochraniacze na piszczele (golenie) w wersji BLVD z miękkim przodem wykonanym z pianki EVA (3D Embossed) i wyściółką z materiału Coolmax oraz w wersji Street (ST) z twardą ochroną wykonaną z kompozytu.

  • Ochraniacze : na kolana i łokieć o anatomicznej budowie, otwartej tylnej konstrukcji, zapinane na dwa rzepy chroniące nasze stawy dzięki zastosowaniu pianki EVA o wysokiej gęstości oraz twardej skorupy obłożonej kevlarem, na nadgarstek wykonane z wentylowanego materiału, wyposażone w dodatkowy rękaw neoprenowy, zapinane na dwa rzepy z system sznurowań w celu lepszego dopasowania, chroniące staw oraz dłoń. Ochraniacze dostępne osobno oraz w zestawie Tri-Pack.

  • Ochraniacze St (Street): Na kolana o anatomicznej budowie, otwartej tylnej konstrukcji, wyposażone w piankę EVA o wysokiej gęstości, która amortyzuje wszelkie upadki, oraz duża plastikową osłonę chroniąc przed otarciami i uszkodzeniami stawu, Na nadgarstki o klasycznej budowie i zapinane 3 rzepami, wykonane z wytrzymałego nylonu, chroniące staw oraz dłoń. Ochraniacze dostępne osobno oraz w zestawie Dual Pack.

  • Ochraniacze Park: na kolana i łokcie o anatomicznej budowie, wykonane z wytrzymałego nylony, zapinane na dwa rzepy wyposażone w piankę EVA o wysokiej gęstości oraz płaski, plastikowy element chroniący zapobiegający niekontrolowanym upadkom. Na nadgarstek zapinane trzema rzepami, wykonane z wentylowanego materiału z odblaskowym logiem. Ochraniacze dostępne osobno oraz w zestawie Tri-Pack.

  • Ochraniacze na biodra i miednicę w wersji St (Street) Boxershors wykonanej z oddychającego materiału typy Lycra, o bardzo przylegający kroju, z elementami chroniącymi kości biodrowe wykonanymi z pianki EVA o wysokiej gęstości oraz w wersji City Crash Pads o anatomicznej budowie, wykonanej z wysokiej jakości materiału Lycra oraz wyposażonej w wstawki ochronne wykonane z pianki EVA oraz materiału Poron o dużych właściwościach amortyzujących.

Ochraniacze ENNUI to idealny wybór dla osób poszukujących sprawdzonych produktów, które zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo przy zachowaniu komfortu podczas użytkowania.