Inne
   149 zł
   zawarto VAT zawarto VAT, pamiętaj żeby doliczyć koszt dostawy

   Wybierz ilość:

   Produkt dostępny w magazynie. Wysyłka w 24h

   DARMOWA WYSYŁKA przy zamówieniu powyżej 600zł

   Specyfikacja techniczna

   Producent
   Hedonskateinfo

   Informacje dodatkowe

   • Tytuł: The BLADE DIARY book
   • Autor: Pietro Firrincieli
   • Ilość stron: 132

   Words by Pietro:

   "...I was scared of losing my life while doing something I didn’t care about. Something meaningless. Trading happiness for satisfaction.
   And I decided to quit. Everything.
   It wasn’t easy. I had to explain my decisions to my family, my girlfriend and everyone around me. Of course, no one understood or supported those decisions.
   I was alone, but I always had been, in fact. I was the only one who believed Blading was important. That being grown up doesn’t mean accepting an unhappy life and forgetting your dreams. Or who you are.
   I spent the rest of the year touring Italy, visiting the lifelong Blading friends I grew up with, and going to contests to make memory of our new times together. I wanted to show our lifestyle. The beauty and the freedom of our way of living...."

   Napisz własną recenzję

   BLADE DIARY by Pietro Firrincieli

   BLADE DIARY by Pietro Firrincieli

   Kod produktu: 23407

   Jakość
   Cena

   Jeżeli zamówiony towar nie spełni twoich oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu lub wymiany w przeciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Więcej informacji tutaj.

   Produkt z wadą fizyczną lub prawną (rękojmia) może być reklamowany w terminie 2 lat od daty zakupu. Więcej informacji tutaj.

   Zamówienia w sklepie Bladeville realizowane są za pomocą firmy kurierskiej UPS (tylko na terenie UE), Paczkomatów InPost oraz Poczty Polskiej. Więcej informacji dostępne jest tutaj.

   Koszty wysyłki dla poszczególnych krajów dostępne są tutaj.

   Akceptowane formy płatności to:

   • Wysyłka za pobraniem
   • Przelew
   • Płatności serwisu PayU
   • Raty
   • Gotówka (Odbiór Osobisty)

   Więcej informacji o płatnościach dostępne tutaj.

   Hedonskate

   Hedonskate to marka założona w roku 2005. Od 7 lat staramy się zapewnić naszym klientom wszystko co potrzebne do jazdy na rolkach - media, sprzęt, ubrania - jeżeli na świecie pojawia się coś nowego w tym temacie, można być pewnym iż znajdziesz to wkrótce na stronie naszego sklepu.

   Hedonskate to grupa ludzi z pasją, niekończącą się zajawką rolkową – nasza marka to nie tylko sklep – Hedonskate to obecnie jeden z najprężniej działających brandów w rolkowym industry. Nasz team to czołowi zawodnicy z całej Europy. Staramy się rozwijać rolek agresywnych w każdym aspekcie – wybierając produkty Hedonskate masz pewność iż masz osobisty wkład w kształtowanie naszego rolkowego sportu!

   Koszty Wysyłki

   (do ustawienia w blokach statycznych  shipping_costs)