Ważna informacja odnośnie realizacji zamówień Czytaj więcej
PLN
Sklepy stacjonarne +48 (32) 247 81 16

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Tanie koła od Powerslide

Tanie koła od Powerslide

Dobre koła nie muszą kosztować wiele.

Firma Powerslide kojarzona jest z dwoma markami kółek: Matter oraz Undercover. Zwłaszcza bardziej zaawansowani rolkarze często zapominają, że oprócz tej flagowej oferty, niemiecki producent posiada w swojej ofercie całkiem przyzwoite koła ze średniej półki.

Być może nawet je znacie – mowa tutaj o kołach Spinner oraz Infinity. Sprawdzone, solidne modele, które świetnie sprawdzają się jako startery dodawane do nowych rolek, ale i jako tańsza alternatywa dla topowych modeli.

Oprócz tego jednak Powerslide produkuje na potrzeby kompletnych rolek sporo kół, które mają nieco zmienione parametry względem tych dwóch głównych linii, np. inną twardość mieszanki uretanu. Naturalnie, takie koła najczęściej posiadają także nadrukowaną grafikę, która ma współgrać z resztą rolki.

Do oferty naszego sklepu dodaliśmy kilka takich modeli kół, których przeznaczeniem było trafienie do nowych rolek. Naturalnie, koła zawsze są zamawiane w fabrykach z pewną nadwyżką, dzięki czemu Powerslide mieli w swoich magazynach dość sporo kół, z których część zdecydowaliśmy się Wam zaproponować: w rozmiarach od 80mm do 125mm, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Głównym przeznaczeniem tych kół jest jazda fitness. Nie oznacza to jednak, że nie da się z nich „wycisnąć” nieco więcej – jeżeli szukacie tanich kół do amatorskiej jazdy szybkiej czy dla przykładu, budżetowych kółek do jazdy miejskiej, można ich jak najbardziej użyć także do tego.

Tanie koła od Powerslide

Tanie koła od Powerslide

Zaczynamy od największych, do najmniejszych. Jazda!

125mm:

Powerslide Swell Firefly 86A – dobre koło fitnessowe, które może służyć także jako niskobudżetowa propozycja do jazdy szybkiej. Uretan twardości 86A pozwala się dobrze rozpędzić, dzięki niskim oporom toczenia. Koło posiada lekkiej konstrukcji core, przez co zestaw będzie ważył niewiele. Z drugiej strony, ze względu na niejaką filigranowość rdzenia, nie polecamy tych kół pasjonatom urban skatingu, którzy skaczą i zjeżdżają po schodach.

110mm:

Powerslide Argon Cloud 83Amiękkie koło, które polecamy każdemu, kto odczuwa dyskomfort podczas jazdy na twardszych modelach. Twardość 83A nie jest na tyle niska, by koło było odczuwalnie „powolne”, a jednocześnie lepiej tłumi wibracje. Szukasz wygody podczas jazdy? To koła dla Ciebie.

Powerslide Swell Aqua, Atomic Tangerine, Yellow Flash SHR 85A – trzy różne wersje kolorystyczne tego samego koła, oparte o naprawdę mocny core Infinity (w naszym sklepie nie zdarzyła się jeszcze reklamacja na pęknięty rdzeń) oraz uretan formuły Super High Rebound, który czyni jazdę na nich wyjątkowo dynamiczną. Świetne koła do jazdy fitness i amatorskiej jazdy szybkiej – sprawdzą się także na mieście!

100mm:

Pheme Broadway, Catwalk, Runway 82A – najmiększe koła w zestawieniu. Najlepiej sprawdzą się w jeździe fitness, choć mocny rdzeń kwalifikuje je także do jazdy miejskiej. Jeżeli macie pecha mieszkać w miejscu, gdzie kostka brukowa jest plagą – miękkie koła mogą być zbawienne dla waszych stawów.

Swell Lite czarne, niebiesko-szare oraz doop Yellow Sunrise 83A – ponownie, różne wersje kolorystyczne modelu opartego o core Infinity. Propozycja dla osób, które poszukują kół do jazdy fitness i szukają kompromisu pomiędzy wygodą jazdy po gorszych nawierzchniach a prędkością.

Phuzion Krypton Voltage 86Adobre, twarde koła do szybszej jazdy fitness, amatorskiej speed oraz jazdy miejskiej. Stosunkowo wysoka twardość zapewni dobre toczenie, a rdzeń Infinity pozwoli na nich poszaleć na mieście.

90mm:

Phuzion Radon Freeze 83A – dobra propozycja dla entuzjastów klasycznego, typowo fitnessowego zestawu kół 4x90. Podobnie jak inne opisane tutaj koła o twardości 83A, komfort jazdy na nich jest świetny, ale twardość nadal wystarczająco wysoka, aby można było się nieźle rozpędzić.

80mm:

Doop Orange Sunset 83A – moda na duże koła Cię nie przekonuje i nadal jeździsz na 80mm? To propozycja dla Ciebie. Sprawdzi się głównie w jeździe rekreacyjnej, ale ze względu na mocny rdzeń i ciągle przyzwoitą twardość, może posłużyć także jako niskobudżetowe koło od jazdy miejskiej.

Na zakończenie należy jeszcze zaznaczyć, że przy wyborze twardości koła warto brać pod uwagę własne gabaryty. Osoby większe, cięższe, potrzebują kół o wyższej twardości, by uzyskać dobre toczenie, a z kolei drobniejsze, lżejsze na kołach o wyższej twardości mogą czuć się, jakby jeździły na drewnianych klockach, dlatego powinny wybierać raczej niższą twardość.