PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Szyny Powerslide Trinity - Które wybrać?

Szyny Powerslide Trinity - Które wybrać?

Firma Powerslide wprowadzając na rynek nowe mocowanie Trinity zadbała również o to, aby na rynku pojawiło się sporo różnych modeli szyn. Obecnie oferta szyn Trinity jest ogromna i pozwala na tworzenie unikalnych zestawów bez względu na to czy chcemy połączyć buta freeskate'owego z szyną do jazdy szybkiej (np. do downhillu) czy też do niskiego buta założyć krótka szynę do jazdy urban (tak jak to jest wykorzystywane obecnie w speed slalomie). 

Kolejną ogromną zaletą dużej oferty szyn Powerslide - Trinity jest ich szeroki zakres cenowy.

Ofertą rozpoczynają modele Powerslide - Elite Casted wykonane w technologii Die-Cast polegającej na wtłaczaniu stopionego metalu, pod ciśnieniem, do formy. Dzięki bardzo niskiej konstrukcji szyn z mocowaniem Trinity, Szyny wykonane w tej technologi nie odbiegają dużo sztywnością od szyn CNC, czego idealnym przykładem jest Kathi Rumpus, która zwyciężyła największy maraton w Berlinie jadać na szynie Powerslide - Elite Casted 12.5 3x125mm Trinity - Czarna. Szyny Powerslide - Elite Casted dostępne są w rozmiarach:

Oraz w dwóch różnych kolorach: białym oraz czarnym. Wykonane są ze stopu aluminium lub magnezu a ich cena rozpoczyna się od 219zł za modele aluminiowe a kończy na 349zł za model do jazdy szybkiej. W sezonie 2020 w ofercie firmy Powerslide pojawią sie dwa dodatkowe modele szyn Powerslide - Elite Casted: 4x90mm oraz 4x110mm, co dzięki niskiej cenie produktów pozwoli każdemu na spróbowanie zarówno jazdy na 3 jak i na 4 kółkach.

Kolejna półką cenową w ofercie szyn Powerslide - Trinity są modele Ego, które wykonane są już z frezowanego aluminium i dostępne w następujących rozmiarach:

Modele te dostępne są w cenie jedynie 349zł co czyni je jednymi z najtańszych szyn wykonanych w technologii na rynku.

Następnym pozycjami w ofercie szyn Powerslide - Trinity są modele Nexus dostępne w dwóch wersjach: flat oraz rocker (regulowana pozycja 2 i 3 kółka) wykorzystywane głównie we Freestyle Slalomie. Znaleźć tutaj można modele:

  • 243mm 4x80mm
  • 215mm 3x90mm
  • 231mm 3x100mm
  • 243mm 3x110mm

W cenie 439zł. Wersje Nexus Rocker dostępne są w 4 różnych długościach w cenie 529zł:

W sezonie 2019 w ofercie marki Powerslide pojawiły się dwie szyny o nazwie Rapid, które są odpowiednikiem modeli Nexus z przeznaczeniem do jazdy szybkiej lub np. do downhillu:

Najwyższymi modelami szyn Powerslide - Trinity są modele:

  • Katana do jazdy miejskiej oraz Freestyle Slalomu (na 3 oraz 4 kółka z rockerem)
  • XXX do jazdy szybkiej
  • DH350 do downhillu
  • Trident - łyżwa
  • OutbackRenegade oraz Edge do jazdy terenowej

Wszystkie te modele wykonane są z wysokiej klasy stopów aluminium i obrobione w technologii CNC - super sztywne i lekkie.

Wszystkie wymienione modele pasują do każdej rolki z mocowaniem Trinity co daje nieskończone możliwości konfiguracji.