PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Rolki do jazdy terenowej Powerslide - Next - jakie wybrać?

Rolki do jazdy terenowej Powerslide - Next - jakie wybrać?

Wszystkie modele rolek do jazdy terenowej Powerslide - NEXT oparte są na tym samym bucie Powerslide - Next, o którym więcej informacji można znaleźć tutaj.

Każda rolka wyposażona jest w:

Zatem który z 3 dostępnych modeli rolek Powerslide - Next do jazdy terenowej wybrać?

Powerslide - Next Outback

Powerslide - Next Outback

"Najpotężniejsza" wersja rolek do jazdy terenowej opartych na bucie next z szyną o długości 325mm (12.8'') mieszczącą 3 kółka o średnicy 150mm. Ze względu na długość szyny oraz wielkość kółek jest to najcięższy i najmniej zwrotny model, przeznaczony do jazdy w wymagającym terenie. Ze względu na 3 duże kółka, opory toczenia są duże i jazda po prostej w Powerslide - Next Outback wymaga dużej siły.

Powerslide - Next Renegade

Powerslide - Next Renegade

Powerslide - Next Renegade to model to jazdy terenowej oparty na trzykołowej szynie o długości 295mm (11.6'') wyposażonej w kółka o średnicy 125mm. Jest to najbardziej uniwersalny model. Krótsza niż w modelu Outback szyna i mniejsze kółka sprawiają że całość jest lżejsza, zwrotniejsza i posiada mniejsze opory toczenia. Idealny sprzęt na nieco mniej wymagające trasy dla osób, które chcą na rolkach terenowych wykonywać również triki. Mniejsza niż w modelu Outback średnica kółek sprawia, że rolka Powerslide - Next Renegade nie pokonuje tak dobrze nierówności jak sprzęt z kółkami 3x150mm. Super sobie za to radzi na dobrze ubitych ścieżkach i torach oraz w połączeniu z kijkami na płaskim terenie.

Powerslide - Next Edge

Powerslide - Next Edge

Model Powerslide - Next Edge został stworzony z myślą o osobach, które poszukują sprzętu do jazdy po płaskim terenie. Najkrótsze ze wszystkich szyn do jazdy terenowej (205mm/11.4'') z dwoma kółkami 150mm to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spokojnie sobie pojeździć po lesie lub po innych ubitych trasach off-road'owych. Dzięki tylko dwóm kółkom, opory toczenia nie są tak duże, a długość szyny pozwala na spokojną jazdę nawet bez kijków - normalną techniką jak na zwykłym rolkach. Stabilność w modelu Powerslide - Next Edge nie jest tak dobra jak w przypadku rolek Renegade i Outback, dlatego do szybkiej jazdy w uciążliwym terenie polecamy szyny trzykołowe.

Warto pamiętać, że dzięki mocowaniu Trinity, do każdego z w/w modeli można dokupić jedną z 3 szyn:

I wykorzystać każdy potencjał rolek do jazdy terenowej Powerslide - Next.