PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

ProLube - Jak nasmarować łożyska

ProLube - Jak nasmarować łożyska

ProLubeZIELONY - Prolube Bio Multi (55ml lub 240ml) stosujemy na wcześniej przygotowane (wysuszone, czyste lub nawet nowe łożyska) dla najlepszego efektu toczenia.

Ponowna aplikacja co około 150km jazdy dla amatorów jazdy szybkiej, co około 100km dla amatorów jazdy fitness, agresywnej, freestyle slalomu i innych dyscyplin.

Stosujemy również do ponownej aplikacji po jeździe po wodzie, w deszczu aby usunąć wilgoć z łożysk (oczywiście wcześniej należy wysuszyć i wyczyścić).

Do serwisowania łożysk:
Wyjmij łożyska z kółek i rozłóż je na czystym ręczniku papierowym. W przypadku łożysk serwisowalnych, jedno psiknięcie lub 2-3 krople po otwartej stronie łożyska. Jeśli łożyska nie da się rozebrać, przyłóż końcówkę spryskiwacza do szczeliny oraz psiknij z jednej strony, lub wpuść 2-3 krople w szczelinę. Przetrzyj obudowę do sucha.


POMARAŃCZOWY - Prolube Bio Penetrant i Odrdzewiacz (240ml) stosujemy na regenerację zardzewiałych, zapieczonych lub totalnie spowolnionych łożysk. Idealnie usuwa wodę, wypłukuje kurz oraz brud z łożysk. Po zastosowaniu tego produktu nie ma potrzeby suszenia łożyska przed aplikacją Prolube Bio Multi.

Do serwisowania łożysk:
Wyjmij łożyska z kółek, rozłóż łożyska na czystym ręczniku papierowym. W przypadku łożysk serwisowalnych psiknij obficie po otwartej stronie łożyska i odwróć, pozostawiając łożysko na ręczniku papierowym przez ok 3-5 minut. Jeżeli łożysk nie da się rozebrać, przyłóż końcówkę spryskiwacza do szczeliny zaaplikuj obficie z obu stron. Po upływie minuty ponownie powtórz aplikację, tym razem pozostawiając łożysko na ręczniku papierowym przez ok 3-5 minut. Nadmiar można usunąć potrząsając łożyskiem o ręcznik papierowy i wycierając obudowę do sucha. Nie ma potrzeby już suszenia łożyska w środku, a tak przygotowane łożysko nadaje się do aplikacji ZIELONEGO Prolube Bio Multi.

Oba produkty są bezpieczne dla każdego stopu metali oraz plastików i gumy. Usuwają wodę, idealnie konserwują i zabezpieczają przed rdzą i korozją.