PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Nowy model rolek Hardboot z mocowaniem Trinity - Powerslide Zoom

Nowy model rolek Hardboot z mocowaniem Trinity - Powerslide Zoom

Firma Powerslide wprowadziła na rynek nowy model rolek Zoom, który przeznaczony miał być dla osób początkujących. Jednak po pierwszych testach okazało, się że nowy shell idealnie sprawdza się również dla zaawansowanych rolkarzy.

Nowy shell w rolkach Powerslide – Zoom to połączenie starej stylistyki zapożyczonej z modelu Usd – Classic Throne z nowymi rozwiązaniami i minimalistycznym wyglądem.

Powerslide – Zoom zostały wyposażone w adapter Trinity, który w przyszłości będzie również oferowany w sprzedaży jako osobny produkt. Dzięki takiemu rozwiązaniu, do rolek Powerslide – Zoom możemy zamontować każdą szynę z mocowaniem Trinity – 3 kołową, 4 kołową, szyny do jazdy szybkiej czy też do jazdy Off-Road.

Konstrukcja shell w rolkach Powerslide – Zoom w połączeniu z trzypunktowym mocowaniem szyn Trinity gwarantuję świetną stabilność i transfer energii.

Rolki Powerslide – Zoom wyposażone są w liner MyFit Basic, który posiada opcję sznurowania w górnej części. Liner bez problemu można zasznurować jedną sznurówką razem z shellem, dzięki wysoko poprowadzonym oczkom w konstrukcji buta. Liner MyFit Basic posiada rozciągliwy czubek (Dual Size), dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo łatwe i dokładne.

Powerslide - Zoom

Górna klamra w rolkach Powerslide – Zoom to sprawdzonym w innych rolkach Powerslidem model. Zapięcie 45 stopni wyposażone zostało w nową klamrę Force Buckle.

Podwozie rolek Powerslide – Zoom to szyna Powerslide – Elite Casted z kółkami Hurricane oraz łożyskami Wicked – Abec 7.

Powerslide – Zoom dostępne są w dwóch wersjach:

  • Zoom 80 – szyna o długości 243mm oraz kółka 4x80mm o twardości 85a

Powerslide - Zoom 80

  • Zoom 100 – szyna o długości 231mm oraz kółka 3x100mm o twardości 86a

Powerslide - Zoom 100

Rolki Powerslide – Zoom to świetna propozycja dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji pojeździć w rolkach typu Hardboot oraz sprawdzić potencjału mocowania Trinity.

Świetne zestawy w bardzo przystępnych cenach.

Powerslide - Zoom