admin admin 13.06.2019

   Łożyska do rolek Bones - Reds, Ceramic, Swiss Ilość wyświetleń: 94

   Łożyska do rolek Bones - Reds, Ceramic, Swiss

   Łożyska Bones Bearings są wykorzystywane przez najlepszych rolkarzy i deskorolkarzy na świecie ze względu na swoją jakość, szybkość i wytrzymałość.

   Wybierz odpowiednie dla siebie łożyska Bones Bearings:

   RedsSuper RedsSwissCeramic Reds
   KulkiStaloweWyższej jakości niż w modelu Reds stalowe kulkiCeramiczne prasowane izostatycznie.
   OsłonaPojedyncza, bezkontaktowa, ściągana, gumowaPojedyncza, bezkontaktowa, ściągana, gumowaPojedyncza, bezkontaktowa, ściągana, gumowaPojedyncza, bezkontaktowa, ściągana, gumowa
   KoszHigh Speed NylontmHigh Speed NylontmHigh Speed NylontmHigh Speed Nylontm
   SmarowanieSpeed CreamSpeed CreamSpeed CreamSpeed Cream
   OpisWyprodukowane w Chinach zgodnie ze specyfikacją Bones Skate Rated w fabryce specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości łożysk. Każde łożysko jest sprawdzane dwa razy przed wysyłką. Model ten oferuje najlepszą kombinację szybkości i wytrzymałości przy zachowaniu niskiej ceny. Ze względu zbliżone właściwości do łożysk Swiss i swoją cenę, model Reds to zdecydowany bestseller z całej kolekcji łożysk Bones.Zaprojektowane od 0 aby spełniać wymogi najlepszych łożysk w tej półce cenowej. W tym modelu zastosowano kulki o wyższej jakości oraz lepiej wypolerowane. Ten model jest tak samo szybki jak Reds, ale znacznie cichszy i wytrzymalszy.Wyprodukowane w Szwajcarii zgodnie ze standardami Swiss, dzięki którym ten model wytrzymuje średnio kilka razy dłużej niż każdy ABEC. Model o najlepszej reputacji zarówno wśród rolkarzy jak i deskorolkarzy ze względu na swoją  szybkość, jakość i wytrzymałość. Super lekkie łożyska gwarantujące świetne przyśpieszenie dzięki zastosowaniu ceramicznych kulek, które generują mniejsze tarcie - dzięki czemu są szybsze od modelu Super Reds - zarówno posmarowane jak i bez użycia lubrykantów. Ceramiczne kulki nie rdzewieją co znacznie wydłuża ich żywotność.