PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Linery Powerslide MyFit - jakie wybrać?

Linery Powerslide MyFit - jakie wybrać?

Po ogromnym boom na firmy produkujące linery w latach 1990-2000, większość z nich przestała istnieć. Kiedy w 2010 pojawiły się pierwsze linery MyFit - firma Powerslide stała się jedyną marką, która skupiła się na produkcji wysokiej jakości butów wewnętrznych do rolek.

Wszystkie linery MyFit są termoformowalne, dzięki czemu można idealnie dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Poprzez proces termoformowania, linery MyFit stają się idealną kopią twojej stopy, wypełniając całe wolne  miejsce w rolce.

Po kilku latach podmarka MyFit stała się rozpoznawalna jako producent szerokiej gamy linerów do rolek.

Wskazówki - jaki liner MyFit wybrać:

  • Fat Boy - uniwersalny liner, pasujący do większości rolek Hardboot'owych. Prosty i efektywny.
  • Recall - ten sam kształt co linery Fat Boy z dodatkową pianką Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy już w pierwszych sekundach oraz dodatkowo usztywnia całą konstrukcję.
  • 2nd Skin -  cieńsza wyściółka i sztywna konstrukcja. Idealny do downsizingu oraz dla osób poszukujących linerów, dzięki którym ich stopa będzie ułożona bliżej skorupy.
  • Skinny Boy - wspólny mianownik dwóch modeli: mniej wyściółki w przedniej części jak w modelu 2nd Skin, więcej wyściółki w okolicach pięty jak w modelu Fat Boy.
  • Crown - idealny liner do wszystkich rolek opartych na szerokiej skorupie. Wiele opcji dopasowania sztywności linera takich jak wkładka w języku czy demontowane sznurowanie.
  • SPC - nowy model w kolekcji MyFit. Wyściółka z materiału Microfiber oraz padding z materiału SPC, który nie ulega ubiciu nawet po kilku miesiącach użytkowania.