PLN
Menu
Schowek

Wybierz kategorię

PLN
Koszyk 0
Przybornik

Jak jeździć w deszczu - kółka Powerslide - Torrent

Jak jeździć w deszczu - kółka Powerslide - Torrent

Jazda na rolkach w deszczu nie zawsze jest przyjemna, a czasem może być dużym wyzwaniem, nawet dla najlepszych rolkarzy na świecie.

Istnieje kilka czynników, które są bardzo istotne podczas jazdy w deszczu.

Po pierwsze technika. Rolkarz musi dostosować swoją technikę do jazdy w deszczu, niezależnie od tego, kim jest i po jakiej nawierzchni jeździ. Krótsze, mniej energiczne pchnięcia i większy nacisk na rolki podczas przynoszenia ich pod ciało, aby uzyskać większą przyczepność.

Po drugie. Psychiczny. Ciesz się jazdą i pamiętaj, że nawet jazda w deszczu jest 10 razy lepsza niż siedzenie w domu na kanapie.

Po trzecie. Koła. Kółka Torrent nie przypominają żadnych innych kółek z kolekcji Powerslide i można je zdefiniować za pomocą dwóch krytycznych cech. PU został opracowany ze specjalnymi metalicznymi cząsteczkami pyłu, aby zwiększyć przyczepność. Następnie kółka Torrent są specjalnie przygotowywane, w przeciwieństwie do zwykłych kół, nadając im matowy wygląd. To bardziej szorstkie wykończenie oznacza, że ​​na powierzchni znajduje się więcej punktów styku na poziomie mikroskopowym co również wpływa na wzrost przyczepności. Kółka Torrent mają lepszą przyczepności niż pozostałe modele kółek Powerslide, ponieważ jest to najbardziej potrzebne w jeździe na mokro nawierzchni.

Od kilku sezonów firma Powerslide posiadała w kolekcji kółka 125 mm i 110 mm - w obu modelach zastosowano podwójną warstwę PU, podobną do tej, którą można znaleźć w wysokiej klasy kółkach do jazdy szybkiej. Opierając się na sukcesie tych kół, marka Powerslide zwiększyła swoją kolekcję o rozmiary 100 mm, 90 mm i 80 mm, z których wszystkie mają jedną warstwę PU. 

Koniec wymówek! Czas iść na rolki.